Toernooien 2018

Hieronder vind je de info van verschillende toernooien die we ontvangen hebben van andere clubs.

Jeugdtornooi Notre Dame Leuven, 31 maart - 1 april 2018

  • U8 (3tegen3 gemengd) zaterdag 31 maart vanaf 9:00u
  • U10 (4tegen4 gemengd) zaterdag 31 maart vanaf 13:00u
  • U12 (gemengd) zondag 1 april vanaf 9:00u
  • U14 (meisjes) zondag 1 april vanaf 13:00u
Info: Carine rummens (0496 789032)

 Hageland Jeugd Cup, Lubbeek, 26-27 Mei 2018

De Hageland Jeugd Cup gaat 14 dagen later door dan oorspronkelijk gepland dit omwille van het uitlopen van de jeugdcompetitie tot 14 mei 2018.

Uw Jeugdploegen worden  daarom uitgenodigd op de  8 ste editie van de Hageland  Jeugd  Cup Basketbal op Zaterdag 26 mei en Zondag 27 mei 2018 in Lubbeek.  

Microben U10(4t4) (gemengd) op zaterdag 26 mei tussen 9:00 en 14:00.

Benjamins U12 (gemengd)         op zaterdag 26 mei tussen 14:00 en 20:00.

Pupillen U14      (gemengd)         op zondag 27 mei tussen 9:00 en 14:00.

Miniemen U16 (jongens)            op zondag 27 mei tussen 14:00 en 20:00. 

Evergems Basketfestival 2018, Evergem, 2 Apr 2018

Hierbij nodigen we jullie graag uit op het tweede Evergems basketfestival, een eendaags tornooi voor U10 en U12 ploegen (gemengd). De wedstrijden worden gespeeld in de gemeentelijke sporthal van Evergem. 

De U10 teams spelen 4 tegen 4 en de U12 teams spelen gewoon 5 tegen 5

North Sea Challenge Cup, 28-29 Apr 2018

Op zaterdag 28 april en zondag 29 april 2018 organiseert Basket Blankenberge voor het eerst de NORTH SEA CHALLENGE CUP, een basketbaltornooi voor U10, U12 en U14 jeugdploegen (provinciaal niveau).

Uw vereniging wordt hierbij uitgenodigd om met één of meerdere teams aan dit tornooi deel te nemen.

Alle verdere info en contactgegevens zijn terug te vinden op de begeleidende brief en flyer.

Hopelijk mogen we jullie verwelkomen op ons tornooi!

Met sportieve groeten,

Basket Blankenberge

 Rudy ‘s 25ste jeugdtornooi, Kortrijk, 28 Apr - 13 Mei 2018

In de bijlage vinden jullie een uitnodiging voor deelname aan het jeugdtornooi.

Ik hoop jullie dit jaar op de 25ste editie te mogen verwelkomen.

Sportieve groeten

Rudy

Belgian Coast Challenge, Koksijde, 12-13 Mei 2018

In bijlage de uitnodiging voor ons tweedaags toernooi Belgian Coast Challenge voor U10/U12/U14 in Koksijde aan de Belgische kust op 12 en 13 mei.

Jeugdtornooi Remant Basics, Melsele-Beveren, 12-13 Mei 2018

In bijlage de uitnodiging voor ons jaarlijks jeugdtornooi.

 

Deze gaat dit jaar door op 12 en 13 mei 18 in de Sporthal ’t Wit Zand van Melsele.

Flanders Ladies Cup, Sijsele (Brugge), 19-20 Mei 2018

In bijlage de uitnodiging voor ons tweedaags toernooi Flanders Ladies Cup voor meisjes U14/U16 en U19 in Brugge op 19 en 20 mei.

Tornooi BBC Brainois, 's Gravenbrakel, Henegouwen, Mei 2018

De BBC Brainois ('s Gravenbrakel  in Henegouwen, België) nodigt je graag uit voor de toernooien aan het einde van het seizoen.

Deze zullen volgens dit schema plaatsvinden:

- dinsdag 1 mei: U16

- zaterdag 5 mei: U10

- Donderdag 10 mei - ochtend: U12 Girls

- Donderdag 10 mei - middag: U18

- Zaterdag 12 mei: U14

- Zaterdag 19 mei: U12

- Maandag 21 mei - ochtend: U8

- Maandag 21 mei - middag: U14 Girls

Meer info in de flyer.

Witte Molen-tornooi, Sint-Niklaas, 26-27 Mei 2018

In bijlage de uitnodiging en inschrijvingsformulier voor ons Witte Molen-tornooi op zaterdag 26 en zondag 27 mei 2018.